dolapta biri mi var?

Menu

Tutkunu Olduğumuz Eski Klasik Arabalar

Erkeklerde araba tutkusu küçük yaşlarda başlar, yaş ilerledikçe eski klasik arabalara daha çok ilgi duyulur, buna alışkınız. Nedendir bilmiyorum ama bende eski klasik araba tutkunlarındanım. Çocukken kırmızı kapıları açılan Porche’m vardı, bir kaç kez geri çeker, bırakır sonra peşinden koştururdum. Şimdi yine küçük kırmızı kapıları açılan Mustang’im var ve yine geri geri çekip peşinden koşturuyorum. Bazı şeyler hiç değişmiyor :)

Tabi o zamanlar bu küçük oyuncaklara ulaşmak kolay değil, e memur çocuğuyuz, üstüne 4 kardeşte olunca öyle her istediğin olmuyor. Bizlerde hiç mızmızlanmazdık, şimdiki çocuklar gibi şımarık değildik. Zaten müstakil bir evde oturduğumuzdan oynayacak çok fazla alanımız vardı. Ağaçlara tırmanırdık, alt bahçeye pikniğe giderdik, saklambaç, yakalamacılık, körebe ve daha neler neler oynardık. He en komiği de karıncaların yuvalarının üstüne çok bunalmasınlar diye küçük odun parçalarından çardak yapardık :) Kendimize oyun yaratırdık işte.

Tabi şimdi herşey elimizin altında, ulaşmak çok daha kolay. Ben de yavaş yavaş kendime koleksiyon oluşturuyorum, hem sanal dünyada “pinlediğim arabaları görmek için tıklayınız“, hem gerçek hayatta. Bugün işten eve dönerken bu sarı tatlı kızı gördüm ve hemen fotoğraf makineme davrandım. Gıcır gıcır sapsarı bir ford. Karşısına geçtim alıcı gözüyle bir bakış attım, bir gün benim olacaksın dedim :) Benim sarı ford’um ve beğendiklerimden birkaçı…

Categories:   Dolapta Kim & Ne Var?

Comments

Slider by webdesign